چون برند شما ارزشمند است

محیط کاری آتوبه
محیط کاری آتوبه

قصه‌ی آتوبه

خورشید شاه بر تختی در بارگاه خود نشسته بود و در تفکر بود که چگونه در این کسب‌و‌کار خود عمل کند که کامیابی و سود زیاد از آن او باشد. مسیر این کار طولانی بود و سخت و دشمنانی دشنه درکشیده در کمین. خورشید شاه را سپاهی بود عظیم و مجهز؛ اما کاردانی نبود که سپاه را فرماندهی کند و خورشید شاه به جوانمردی و همراهی او مطمئن و دلگرم باشد تا به آنچه در این کسب‌و‌کار می‌خواست برسد.

خورشید شاه به گذشته اندیشید. در زمانی که در سفر به ماچین بود تا دل‌آرام خود را از چنگال دایه‌ی جادوگر نجات دهد. دو پهلوان، عهد برادری خود را شکسته بودند و خیانت کردند و برادرش فرخ روز نیز در دام جادوگر افتاده بود. آن زمان جوانمردی چون سمک عیار در مسیر او قرار گرفت و همراه و نجات‌دهنده‌ی او شد.

چون افکارش به اینجا رسید، از جای برخواست و گفت: «سمک عیار است که مسیرها، خطرات و نیرنگ‌ها را می‌شناسد و او سر دسته‌ی جوانمردان است.». پس به وزیر دستور داد که سمک را به دربار فراخوانند.

سمک به خدمت خورشیدشاه رسید و چون سخنان خورشیدشاه را شنید، تعظیمی کرد و گفت: «خورشیدشاه، هیچ نگران نباش که مسیر رشد کسب‌و‌کارت را می‌شناسم و در راه رساندن تو به خواسته‌ات، وفادار و همراهت خواهم بود.» سمک عیار لحظه‌ای سکوت کرد، سر فرود آورد گفت: «خورشید شاه از شما درخواستی دارم که اگر اجازه دهید به لب آورم.» خورشید شاه رخصت داد. سمک گفت: «از شما می‌خواهم راز مرا بپوشانید و نامم، سمک، را نزد دیگران به زبان نیاورید که جمله افراد در این بازار مرا به نام «آتوبه» می‌شناسند و در این زمانه، نام آتوبه مرا خوش‌تر است.» خورشید شاه لبخندی زد و گفت: «آتوبه، تو هر نامی که داشته باشی از جمله جوانمردان زمانی».

درباره‌ی آتوبه

تا چند سال گذشته، راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار به معنی رهن یا خرید یک دهانه مغازه بود و عرضه‌ی محصولات و خدمات به مردم. رقابت کم بود و مشتریان انتخاب زیادی نداشتند. اما امروز بازار و عادت‌های خرید افراد پیچیده‌تر شده است.

هر کسب‌و‌کاری برای بقا و رشد در بازار امروزی، باید حرفی برای گفتن داشته باشد و حرف خود را با صدایی بلند و متفاوت بگوید تا گوش‌ها در این بازار پر همهمه، صدای او را بشنوند و به خاطر بسپارند.

آژانس تبلیغات و بازاریابی آتوبه به بازار کسب‌و‌کارها وارد شد تا کسب‌و‌کارهایی که به روش سنتی مدیریت می‌شوند را برای رشد در دنیای امروز راهنمایی کند. همچنین به افرادی که به دنبال شروع یک کسب‌و‌کار هستند مشاوره دهد و همراهی‌شان کند.

آتوبه تلاش می‌کند بازار را از انحصار خارج کند و به کسب‌و‌کارهای کوچک و محلی کمک کند تا در این بازار به رقابت و رشد خود ادامه دهند.

آتوبه با مشتریان خود ارتباطی عمیق و ماندگار می‌سازد و در مسیر رسیدن به تمام اهداف و نیازهای کسب‌وکار، آنها را همراهی می‌کند. آتوبه با کمک دانش به‌روز متخصصانش و با تکیه بر داده، خدماتی چون: طراحی و تدوین استراتژی، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات در فضای آنلاین و آفلاین و… ارائه می‌دهد و شما را در مسیر موفقیت کسب‌و‌کارتان یاری و همراهی می‌کند. توصیه می‌کنیم پیش از هر اقدامی برای مشاوره با آتوبه تماس بگیرید تا در مسیری درست قدم بردارید و با سرمایه خود آزمون‌و‌خطا نکنید.

چشم انداز و ماموریت ما

چشم انداز

چشم‌انداز

ما در آتوبه در تلاش هستیم که با ارائه خدمات به کسب‌و‌کارها، حضور آنها را در بازار موثر و رقابت‌آفرین بسازیم تا بازاری پویا ایجاد کنیم. باور و امید داریم که با فعالیت‌های آتوبه، سطح تبلیغات و بازاریابی کسب‌و‌کارها متحول می‌شود و پویایی بازارها به رونق اقتصادی کشور منجر خواهد شد

برنامه حسابداری، پنل ارسال پیامک، پلتفرم‌های برگزاری جلسات آنلاین، پیام‌رسان‌های مختلف و تعداد زیادی فایل اکسل برای نگهداری اطلاعات؛ به این لیست، انبوهی از وظایف پرسنل و پیگیری‌های مختلف را هم اضافه کنید تا با کوه عظیمی از مسئولیت‌ها روبرو شوید!

هدف

هدف ما در آتوبه همراهی با کسب‌و‌کارهای نوپا و راهنمایی کسب‌و‌کارهای پرتجربه در بازار است؛ تا تازه‌نفسان به جایگاهی در بازار برسند و کسب‌وکارهای باسابقه به جایگاهی بالاتر دست پیدا کنند و آن را حفظ کنند.

هدف

هدف ما در آتوبه همراهی با کسب‌و‌کارهای نوپا و محلی برای حضور موثر در فضای بازار کشور و رقابت با بزرگان بازار است. ما تلاش می‌کنیم با رشد کسب‌و‌کارهای کوچک، در بازار پویایی و رشد ایجاد کنیم؛ همچنین سطح تبلیغات و بازاریابی کسب‌و‌کارها را ارتقا دهیم.

ماموریت

ماموریت

ماموریت ما در آتوبه ارائه‌ی خدماتی متمایز و داده‌محور است به‌طوری که خدمات ارائه‌شده برای کسب‌و‌کارها کارگشا باشد و آنها را به اهدافشان نزدیک‌تر کند. آتوبه برای اجرای این ماموریت از نیروی انسانی متخصص و با تجربه استفاده می‌کند و با شناخت ترندهای روز حوزه تبلیغات و بازاریابی، خدماتی متفاوت ارائه می‌کند.

ماموریت ما در آتوبه ارائه‌ی خدماتی متمایز و داده‌محور است به‌طوری که خدمات ارائه‌شده برای کسب‌و‌کارها کارگشا باشد و آنها را به اهدافشان نزدیک‌تر کند. آتوبه برای اجرای این ماموریت از نیروی انسانی متخصص و با تجربه استفاده می‌کند و با شناخت ترندهای روز حوزه تبلیغات و بازاریابی، خدماتی متفاوت ارائه می‌کند.

ارزش های سازمانی

تعهد به مشتریان

تعهد به مشتریان

رقابت آفرینی

رقابت‌آفرینی

کار تیمی

یادگیری مداوم

یادگیری مداوم

با خدمات و مشتریان آتوبه بیشتر آشنا شوید

محیط کاری آتوبهمحیط کاری آتوبه
محیط کاری آتوبهمحیط کاری آتوبه

ما در تیم آتوبه، همیشه به دنبال افراد با انگیزه و پشتکار، خلاق و منظم هستیم. اگر فکر می‌کنید در کنار یکدیگر اتفاقات خوبی می‌توانیم رقم بزنیم؛رزومه خود را برای ما ارسال کنید.