چون برند شما ارزشمند است

dm-banner
br-banner
mp-banner
استراتژی آتوبه

استراتژی

استراتژی کسب‌وکار، یک طرح جامع سازمانی است که مشخص می‌کند هر کسب‌وکاری برای رسیدن به اهداف خود باید چه مسیری را طی کند و چه کارهایی را انجام دهد. به عبارتی دیگر، استراتژی کسب‌وکار یک برنامه عملیاتی است که برای دستیابی به یک هدف خاص طراحی می‌شود و به ما در مقابل رقبا قدرت و تمایز می‌بخشد.

بازاریابی و برندسازی

بازاریابی و برند سازی

برند، با ارزش‌ترین دارایی غیرملموس کسب‌و‌کار است. فرایند برندینگ، تدوین تعدادی استراتژی برای فعالیت‌های مختلف کسب‌و‌کار است؛ به طوری که مشتریان در تمام نقاط ارتباط، رفتار و پیام یکسانی دریافت کنند. این امر کمک می‌کند به تدریج تصویری از کسب‌و‌کار در ذهن مخاطب شکل بگیرد که مدنظر ماست.

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار فرایندی است که طی آن درباره‌ی مشتریان احتمالی کسب‌و‌کار داده جمع‌آوری می‌شود و با تجزیه‌وتحلیل داده‌ها، نیاز و رفتار مشتریان را شناسایی می‌شود. با استفاده از تحقیقات بازار می‌توانید بفهمید که بهترین مکان برای راه‌اندازی کسب‌و‌کارتان کجاست؟ چه تعداد مشتری خواهید داشت؟ بازار به چه اندازه رقابت دارد و امکان رشد در آن چه اندازه است؟

دیجیتال مارکتینگ آتوبه

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ، استفاده‌ی هوشمندانه از ابزارهای موجود در فضای دیجیتال است؛ به صورتی که به کسب‌و‌کار کمک کند تا به اهداف تعیین شده در بازاریابی کسب‌و‌کار دست پیدا کند. ایمیل، پیامک، وب‌سایت، اپلیکیشن، موتورهای جستجو از جمله گوگل، تبلیغات در سایت‌های دیگر، شبکه‌های اجتماعی و … از جمله ابزار فضای دیجیتال است.

طراحی و اجرای کمپین

کمپین تبلیغاتی، مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی است که به‌صورت یکپارچه اجرا می‌شود تا پیامی خاص را با هدفی مشخص، در زمان مناسب و باتوجه به بودجه موردنظر، به گوش مخاطب هدف برساند. مهم‌ترین اهداف کمپین‌های تبلیغاتی، آگاهی از برند، ارتباط با مخاطبان، جذب مشتری، افزایش فروش و سودآوری است.

تولید رسانه ای

تولید رسانه‌ای

‌می‌گویند: «یک تصویر، نمایشی از هزاران کلمه است.» با این وصف یک ویدئو که از هزاران فریم تصویر ساخته شده، دریایی از کلمات است. با ساخت یک ویدئوی خلاقانه، حتی در کمتر از یک دقیقه، می‌توان پیام کسب‌و‌کار را به مخاطب منتقل کرد. به‌گونه‌ای که پیام در ذهنش ماندگار شود و استفاده از محصول یا خدمات شما به خواسته و آرزوی او تبدیل شود.

آتلیه گرافیک

آتلیه

طراحی گرافیکی در دنیای کسب‌وکار یعنی استفاده از اجزای گرافیکی و تصویری برای رساندن پیام برند به مخاطب یا معرفی یک محصول است. در طراحی هویت بصری، از رنگ، اجزای گرافیکی، فونت و… استفاده می‌شود تا هویتی یکتا و مطابق با استراتژی برند، طراحی و اجرا ‌می‌شود. در نتیجه کسب‌کار شما، لوگو، برگه‌های اداری، کارت ویزیت منحصر به‌فرد خواهد داشت.

خلاقیت

خلاقیت

تحقیقات نشان می‌دهد که هیچ عنصری مثل خلاقیت در ماندگاری تبلیغات در ذهن مخاطب نقش ندارد. یک تبلیغ خلاقانه بیننده را در مرحله اول جذب می‌کند و سپس نگاه مثبتی نسبت به برند یا محصول در فرد ایجاد می‌کند. میزان موفقیت و ماندگاری یک برند در معرفی خود و محصولاتش، در تیم خلاقیت آژانس‌های تبلیغاتی رقم می‌خورد.

آتوبه آماده ارائه‌ی خدمت مشاوره به شماست

اگر تصمیم دارید کسب‌و‌کار خود را رونق دهید اما ایده‌ای برای اجرای آن ندارید و نمی‌دانید کدام یک از خدمات بازاریابی و تبلیغات آتوبه برای شما مناسب است؛ نگران نباشید. همین حالا یک درخواست مشاوره ثبت کنید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرند.