All we need is Strategyاستراتژی، اولین قدم است

استراتژی آن بخش پنهانِ ارکستر است. آنچه سازهای مختلف را کنار هم قرار می‌دهد نُت هر ساز را در هر لحظه مشخص می‌کند. نوازندگانی را در نظر بگیرید که بدون نُت و هماهنگی بنوازند؛ احتمالا نتیجه یک سروصدای گوش‌خراش است.

استراتژی کسب‌وکار در واقع یک طرح جامع سازمانی است که مشخص می‌کند هر کسب‌وکاری برای رسیدن به اهداف استراتژیک خود باید چه مسیری را طی کند و چه کارهایی را انجام دهد.

آنچه تیم استراتژی انجام می‌دهد

  • تدوین استراتژی بازاریابی
  • تدوین استراتژی ارتباطی و تبلیغاتی
  • تدوین استراتژی رسانه‌ای
  • طراحی محصول / خدمت
  • طراحی و تحلیل ارزش ویژه محصول / خدمت
Look before Leapبی‌گُدار به آب نزنید

تدوین استراتژی هم برای کسب‌و‌کارهای نوپا ضروری است و هم کسب‌و‌کارهای با سابقه. حتی افرادی که تصمیم دارند با سرمایه‌ای که دارند کسب‌و‌کاری راه بیندازند؛ بهتر است، در قدم اول استراتژی تدوین کنند؛ تا از همان ابتدای مسیر، گام‌های حساب‌شده بردارند و از هدر رفت سرمایه پیشگیری کنند.

استراتژی، کسب‌و‌کار را در راستای درستی، توسعه می‌دهد و یک مزیت رقابتی برای کسب‌و‌کار طراحی می‌کند. استراتژی در زمان و هزینه رسیدن به اهداف صرفه‌جویی می‌کند و مسیر کسب‌و‌کار را شفاف می‌سازد.

تیم استراتژی آتوبه، با دانش و تخصصی که در طراحی و مدیریت کسب‌و‌کارها دارد؛ نقشی فراتر از مشاور و استراتژیست کسب‌و‌کار بازی می‌کند. ما برای زمان و سرمایه شما ارزش قائلیم و راهنمای سفر شما در مسیر رسیدن به اهداف کسب‌و‌کارتان هستیم. اگر زمان و سرمایه برایتان مهم است؛ با ما تماس بگیرید.

استراتژی می‌خواهم